Zobacz zdjęcie
Galeria zdjęć > "Po prostu kolej" > Claytonem do Kołobrzegu Na początek Poprzednie Następne Na koniec
Claytonem do Kołobrzegu
Pociąg specjalny zorganizowany przez PTK Rybnik.
Na szlaku między Mostami a Osiną
2009.09.26
Foto: Radek Pasternak

Data: 28/09/2009 20:55
Dodane przez: AcidRain
Wymiary: 1024 x 681 pikseli
Rozmiar pliku: 182.26kB
Komentarzy: 9
Ocena: ****
Liczba wyświetleń: 1692
Komentarze
#1 | Koszulek dnia 2009-10-18 20:06
Czy zdjęcia ganza prezentowane w dziale galeria są najlepszymi zdjęciami z tego wyjazdu?
#2 | AcidRain dnia 2009-10-18 21:44
Nie
#3 | Koszulek dnia 2009-10-18 22:39
Kiedy parę lat temu powstawała pierwsza strona internetowa z galerią uzgodniliśmy wspólnie, że do galerii będziemy wrzucać najlepsze zdjęcia, lub takie którch już nie da się zrobić ze względu na zmiany (historyczne). Tymczasem, co widać po galerii, idziemy raczej w kierunku ilości niż jakości. Dominują choinki, wyschnięte badyle i rzędy słupów. O problemie zachowania poziomu kadru nie wspomnę. Jak tak dalej pójdzie to może przechrzcimy dział na "odpady z obróbki"?
#4 | AcidRain dnia 2009-10-19 08:12
Po pierwsze to chyba na Twoim miejscu nie wypada już mówić "my" bo jakoś nie przypominam sobie byś przez ostatnie dwa lata napracował się nad dodawaniem tych najlepszych genialnych ujęć, przy których nasza amatorszczyzna nie powinna zagościć w cyberprzestrzeni . Ponadto Twój udział w życiu klubowym stopniał do zera i określanie siebie jako członka klubu ociera się już niemal o bezczelność. W związku z tym zachowaj może swoje genialne sugestie co do nazewnictwa działów galerii dla siebie. Po drugie Twoja wizja jedynie słusznego kadru, wyuczonego od innych, portretująca tabor z narzuconego profilu a pozbawiona odrobiny kreatywności nie zawsze musi się wszystkim podobać. Po trzecie nie podobają Ci się rzędy słupów? Chwyć za kilof, siekierę, tonę trotylu i w pole! Po godzinie wyrębu będziesz miał swoje upragnione czyste ujęcie ze szlaku...
#5 | Koszulek dnia 2009-10-19 10:04
Nie rozumiem dlaczego zamiast mówić o poziomie zdjęć przechodzisz do ataków personalnych. Kreatywność poprzez krzaki? Gratuluje dobrego samopoczucia. Wpienia mnie to, że Kudłaty potrafi robić i robi dobre foty a na galerię wrzuca chłam. Wkrótce fajna będzie ta "Wasza" galeria.
Zdrowia życzę.
#6 | AcidRain dnia 2009-10-20 13:26
Będziesz miał okazję zapytać o ten "chłam" Kudłatego na Salon Hobby, ciekawa to może być dyskusja. Pytanie tylko czy starczy Ci odwagi...

Pytasz czemu atakuję? Wyraziłem to chyba dość jasno. Chcesz wyższego poziomu galerii to po prostu wrzucaj lepsze zdjęcia. Jak coś potrzebujesz to wiesz jak nas znaleźć, ale kiedy trzeba coś zrobić dla klubu, dupa.
#7 | Koszulek dnia 2009-10-20 19:26
Zapytam, nie omieszkam, nie mam w zwyczaju chować się za cudzymi plecami. Z tym "potrzebowaniem" to jakieś konkrety? Czy tylko walenie w klawiaturę?
#8 | wlodar dnia 2009-10-21 08:35
Zdjęcie rzeczywiście nie jest najlepsze -pierwszy plan przysłania temat zdjęcia i według mnie nie wygląda to na świadomy zabieg artystyczny (oczywiście to tylko i wyłącznie kwestia gustu). Śmiem natomiast twierdzić, że kto jak kto, ale ty masz akurat najmniejsze prawo do jakiejkolwiek krytyki zarówno Strony, jak i Klubu i jest to z Twojej strony, jak napisał Acid, zwyczajna bezczelność. Jeśli oczekujesz rozwinięcia mojej myśli to Galeria z pewnością nie jest do tego odpowiednim miejscem. Być może nadszedł czas aby pewne sprawy w końcu załatwić otwarcie.
#9 | Koszulek dnia 2009-10-25 10:30
No widzisz Włodar - sam przyznajesz, że zdjęcie raczej nie jest górnych lotów. Ja krytykuję zdjęcie, nie stronę, nie klub, bo inaczej bym o tym napisał wprost. Krytykuję zdjęcie z chaszczami.
Paweł - rozumiem, że mówisz to na bazie swojego bogatego doświadczenia kawalera/żonatego/rozwiedzionego (wybacz ten osobisty wtręt, ale nie sposób się nie odnieść). A moje zdjęcia można było zobaczyć w trakcie włajaży klubowych kiedy jeszcze wspólnie jeździliśmy.

Ale Panowie - to już przeszłość. Podjęliście decyzję (zresztą od strony formalnej dziurawą jak ser szwajcarski).

Nemo - spełniło się Twoje życzenie.
Good bye.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 50% [2 głosy]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 25% [1 głos]
Słabe Słabe 25% [1 głos]
Copyright © 2007, Created by Acid Rain
Walcz ze spamem! Kliknij tutaj!